O firmie

Kilka słów o nas

Nasza działalność związana z pracami ziemnymi oraz montażem przydomowych oczyszczalni powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnego rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży instalacyjnej jesteśmy wstanie sprostać najwyższym oczekiwaniom oraz wymaganiom naszych klientów. Podczas pracy korzystamy z niezawodnych urządzeń, narzędzi i maszyn, które są niezbędne do wykonania usługi na najwyższym poziomie. Więcej o nas możesz przeczytać poniżej.

LuxBud - Roboty ziemne

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Nasza oferta jest bogata w jakościowe produkty z przeznaczeniem do oczyszczania ścieków oraz  gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej. Zaopatrujemy się w rozwiązania znanych marek i producentów takich jak: TRAIDENIS-POL, EKO HOUSE, CENTROPLAST oraz WOBET HYDRET. Aby nasza oferta była kompletna świadczymy również usługi związane z wszelkimi robotami ziemnymi. Zajmujemy się również wykonywaniem przyłączy wodno-kanalizacyjnych, a także gazowych. Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe wykonanie każdego zlecenia.

Kadra

Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje odbywając specjalistyczne szkolenia i kursy. Tworzymy zgrany zespół dzięki czemu stanowimy gwarancję satysfakcji z wykonanej przez nas pracy.

Co nas wyróżnia?

Sprzęt

Dysponujemy solidnym sprzętem budowlanym oraz profesjonalnymi maszynami i narzędziami. Pozwala nam to zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy minikoparkę Kubota KX 027 oraz koparko-ładowarkę New Holland B100B. Cały czas poszerzamy nasz park maszyn, aby sprostać największym wymaganiom i poszerzać zakres naszych prac.