Przydomowe oczyszczalnie ścieków Jelenia Góra

Sprzedaż, montaż, serwis

W czym możemy pomóc?

Oferujemy najlepsze i sprawdzone przydomowe oczyszczalnie ścieków o różnych przepustowościach. Działamy na terenie miasta Jelenia Góra oraz w okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych przydomowych oczyszczalni oraz do skorzystania z naszych pozostałych usług w miejscowości Jelenia Góra woj. dolnośląskie.

O tym dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości przydomową oczyszczalnię ścieków nie trzeba się rozpisywać – niskie koszty eksploatacji biologicznej oczyszczalni ścieków oraz ekologiczne rozwiązania to dwa główne powody, dla których powinieneś zainteresować się właśnie naszą ofertą.
Inwestycje w biologiczne oczyszczalnie ścieków szybko się zwracają, ponieważ można w ten sposób obniżyć koszty funkcjonowania swojego gospodarstwa domowego.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Zagospodarowanie wody deszczowej

Przyłącza wodno-kanalizacyjne i gazowe

Roboty ziemne

Luxbud - przydomowe oczyszczalnie ścieków
Luxbud - biologiczne oczyszczalnie ścieków
Przydomowe oczyszczalnie ścieków Luxbud

Sprzedaż, montaż, serwis przydomowych oczyszczalni Jelenia Góra

Zgodnie z filozofią firmy stale doskonalimy naszą ofertę aby nadążała za dynamicznymi zmianami w branży instalacyjnej. Współpracujemy z wieloma uznanymi producentami, w swojej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzonych dostawców. Kompleksowo zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem. Gwarantujemy Państwu najlepsze systemy oczyszczania ścieków oraz najwyższą jakość wykonanych usług.

W ofercie posiadamy przydomowe oczyszczalnie ścieków najlepszych producentów. Każdą realizację traktujemy indywidualnie, dlatego do każdego zlecenia dobieramy odpowiednie rozwiązanie na miarę potrzeb klienta. Oczyszczalnie ścieków firmy Luxbud z miasta Jelenia Góra wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość urządzeń potwierdzona nawet 30letnią gwarancją. Biologiczne oczyszczalnie ścieków są praktycznie bezobsługowe – nie wymagają dosypywania biopreparatów a ich praca jest bezzapachowa. Z racji na budowę jednozbiornikową zajmują niewielką powierzchnię działki. Dzięki niezwykłej wytrzymałości możemy przeprowadzić montaż oczyszczalni także pod terenami przejezdnymi.

Najbardziej popularne są oczyszczalnie drenażowe. Cechuje je bezawaryjność oraz bardzo prosta konstrukcja. Oczyszczalnia drenażowa nie wymaga dużego wkładu finansowego.
Z kolei oczyszczalnie biologiczne są niezależne od warunków i rodzaju podłoża, ponieważ ścieki trafiają do pojemników, w których przebiega proces filtracji. Rozwiązanie to jest droższe niż w przypadku oczyszczalni drenażowych.

Oprócz przydomowych oczyszczalni ścieków zajmujemy się także instalacją naziemnych oraz podziemnych zbiorników do gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej. Wszystkie zbiorniki, które montujemy na terenie miasta Jelenia Góra wyróżniają się solidnym wykonaniem oraz dużą wytrzymałością.

Wszystkie przydomowe oczyszczalnie ścieków, które oferujemy są w 100% bezpieczne i przyjazne środowisku. Każda z oczyszczalni, którą posiadamy w sprzedaży spełnia wszelkie normy europejskie udokumentowane certyfikatami. W wielu gminach można się starać o dopłatę do budowy oczyszczalni ścieków w ramach funduszy lokalnych i europejskich. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i do osób prywatnych zamieszkujących tereny miasta Jelenia Góra woj. dolnośląskie.

Wsparcie na starcie

Z racji naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wsparcie przy wyborze odpowiedniej przydomowej oczyszczalni ścieków. Początkowym etapem będą oględziny i wybór potencjalnego miejsca montażu. Oprócz montażu oferujemy serwis przydomowych oczyszczalni ścieków w mieście Jelenia Góra. Dajemy gwarancję solidnej obsługi klienta oraz rzetelnego doradztwa w kwestii związanej z instalacją przydomowej oczyszczalni ścieków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług.

Szybki kontakt

Jelenia Góra